Služby

Co vám můžeme nabídnout?

Prohlédněte si naši nabídku služeb.

Úklid kanceláří

Zajišťujeme komplexní úklid kanceláří, a to od vytírání podlah a luxování až po řešení zajištění třídění odpadu. Své potenciální zákazníky oslovujeme skutečně zajímavou cenou, která je tvořena na základě prohlídky místa realizace. Naším záměrem je poskytovat služby dlouhodobě, i z tohoto hlediska je nastavena naše cenová politika.


Úklid administrativních center

Při úklidu administrativních a obchodních center využíváme dlouholetých zkušeností našich pracovníků. V zájmu klienta a efektivity úklidu je prvním krokem vždy nastavení úklidového plánu objektu. Do úklidového plánu patří rozvržení objektu do jednotlivých úklidových zón a rozčlenění úklidového personálu podle činností, místa a času. Hlavní část úklidových prací – důkladné mytí podlah – probíhá většinou v nočních hodinách, aby se nenarušoval chod centra. Přes den obvykle bývá k dispozici úklidová služba pro pomoc zaměstnanců centra, pro nenadálé případy a samozřejmě průběžně řeší čistotu hygienického zázemí a vysypávání odpadkových košů. Ceny jsou vždy řešeny individuálně a s ohledem na rozsah činností..


Úklid bytů, bytových a rodinných domů

Zajišťujeme ohleduplný přístup ke každému zákazníkovi tak, aby byl co nejméně narušen chod domácnosti a soukromí zákazníka.


Čistící prostředky

Volba vhodných čisticích prostředků je vždy specifická pro konkrétní objekt s ohledem na jeho zaměření. Vždy posuzujeme účel objektu a stupeň znečistění a podle konkrétní situace je i zvolena technologie úklidu s určením přesných čisticích prostředků.